Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Валерія Гай Германіка знімає фестивальний фільм про художників


  1 июня 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
  Російський режисер Валерія Гай Германіка розпочала зйомки нового фільму «Да и да». Про це повідомив один з продюсерів картини Максим Корольов, пише «РИА Новости».

  За словами Корольова, співпродюсерами стрічки стали Федір Бондарчук та Дмитро Рудовський.

  Проект фінансуватиметься коштом підприємців, які працюють у фінансовій сфері та виявили інтерес до кінематографа. Їхні імена пан Корольов не розголошує, проте зазначає, що фільм низькобюджетний (200 000 доларів) і робиться «для душі, а не заради грошей».

  «Да и да» - драма про любов за сценарієм Олександра Родіонова (Гай Германіка вже знімала за його сценарієм фільм «Все умрут, а я останусь»). Олександр Родіонов писав сценарії для фільмів Бориса Хлєбнікова («Свободное плавание», «Сумасшедшая помощь», «Пока ночь не разлучит»), Миколи Хомерики («Сказка про темноту», «Сердца бумеранг»).

  Зйомки проходитимуть у Москві і триватимуть 22 дні. Головну роль зіграє Агнія Кузнєцова.

  Основні персонажі фільму - художники, деякі з них мають реальних прототипів. Наприклад, художники Олександр Виноградов та Володимир Дубосарський грають самих себе. У якості художника-постановника в проекті бере участь музикант Пахом (Сергій Пахомов).

  Оператором фільму став Всеволод Каптур, з яким Валерія Гай Германіка познайомилася на зйомках серіалу «Краткий курс счастливой жизни».

  «Зйомки новаторські, робимо вручну спеціальні фільтри, багато речей пробуємо вперше, часто з небезпекою для життя - наприклад, вихід героїні через вікно другого поверху і її прохід по вулиці знімаємо одним планом», - наголошує Максим Корольов.

  Чорнова версія фільму буде готова до серпня, зі звуком планується розібратися до листопада, проте про дату прем'єри, за словами продюсера, говорити ще рано. Фільм планують показати на одному з міжнародних фестивалів.

  Нагадаємо, Валерія Гай Германіка знімала для російського «Первого канала» «Школу» (2010) та «Краткий курс счастливой жизни» (2012).

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.