Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Зачем нужны велосипедные фары – рекомендации специалистов

 • 3 травня - фестиваль короткометражного кіно Future Shorts


  29 апреля 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
  3 травня в Україні з весняною програмою стартує фестивалькороткометражного кіно Future Shorts, повідомляє ZN.UA. В добірку увійшли 7 титулованих короткометражних фільмів, власників престижних кінопремій.

  У Києві покази Future Shorts будуть проходити у кінотеатрі «Жовтень». Окрім української столиці, короткометражки покажуть також у Львові («Кінопалац» — з 9 травня), Харкові («Боммер» — з 10 травня), Дніпропетровську («Кіно Станція» — з 10 травня), Одесі («Батьківщина» — з 17 травня, «Ю-Сінема» — з 31 травня), Донецьку («Кінопалац «Зірочка», «Кіно Культ» — з 17 травня), Вінниці («Батьківщина» — з 17.05), Чернівцях («Кінопалац «Чернівці» — з 17 травня), Запоріжжі (Кінотеатр ім. Довженко — з 24 травня).

  Програма «Future Shorts: Весна-2012» включає 7 титулованих короткометражних фільмів, власників престижних кінопремій:

  - «Померти поруч із тобою» — покадрова анімація, створена з 3000 вирізаних вручну шматочків фетру, від режисера Спайка Джонза («Бути Джоном Малковичем», «Адаптація»);

  - «Love You More» — режисерський дебют знаменитої художниці Сем Тейлор-Вуд, на основі сценарію оскарівського номінанта Патріка Марбері, з володарем «Оскара» Ентоні Мінгелллю в ролі продюсера;

  - «Ведмідь» — сіквел гучної роботи Неша Едгертона 2007 року «Павук» (14 міжнародних кінонагород);

  - «Людина без голови» — технічно досконала короткометражка про самотнього чоловіка без голови (премія «Сезар» за кращу короткометражку);

  - «Чотирикутник» — документальний фільм про спробу полігамного шлюбу, заснований на реальній історії дитинства режисера Еммі Грейпел;

  - «Венера» — пластилінова анімація еротичного змісту;

  - «Рука» — знятий жіночим тріо злободенний коментар на тему підліткового кохання в часи високих технологій.

  Future Shorts — найбільший у світі фестиваль короткометражного мистецтва, який зарекомендував себе як фільтр якісного короткометражного кіно. Тут ігрові фільми сусідять з експериментальною анімацією, призери найбільших фестивалів — з талановитими студентськими замальовками, а новітні технології змінюються класикою. Назва Future Shorts вперше прозвучала в Україні навесні 2006 року, коли на екрани кінотеатрів чотирьох українських міст вийшла добірка Future Shorts.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.