Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Зачем нужны велосипедные фары – рекомендации специалистов

 • Київський міжнародний кінофестиваль перенесли на осінь, - «МедіаБізнес»


  22 мая 2011 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
  Київський міжнародний кінофестиваль, який був запланований на 15-20 червня 2011 року, переносить дати проведення. На сайті фестивалю повідомляється, що він відбудеться 20-25 вересня 2011 року.

  Причини - складна економічна ситуація змусила спонсорів значною мірою скоротили цьогоріч рекламні бюджети, що стало на заваді якісній підготовці події міжнародного рівня.

  "Команда кінофестивалю вболіває за своє дітище і не має бажання понижувати клас заходу. Тому було прийнято рішення про перенесення фестивалю на осінній період, - йдеться в офіційному повідомленні.

  - Перенесення дасть можливість також отримати підтримку від держави. Державна служба кінематографії не змогла включити Київський міжнародний кінофестиваль до бюджету на другий квартал. Команда організаторів висловлює надію на те, що така можливість з’явиться у наступному кварталі (липень-вересень 2011)".

  Нагадаємо, в інтерв"ю "МедіаБізнесу" продюсер КМКФ Федір Крат повідомляв про фінансові проблеми та скорочення рекламних бюджетів у спонсорів.

  Окрім КМКФ в Україні проходять й інші міжнародні кінофестивалі - Одеський (пройде наприкінці червня) і фестиваль "Молодість".

  Источник: www.mediabusiness.com.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.