Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стабілізатори напруги для власного будинку, коли потрібно і як вибрати
 • Качественный уход за кожей лица
 • Солнцезащитный крем La Roche-Posay для детей

 • Український режисер зніме для Франції та Німеччини фільм про розпад СРСР


  8 апреля 2010 | Кино / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  "Прощавайте, товариші!" - під такою назвою французько-німецький телеканал arte готує серію з документальних фільмів про суспільні змін у колишньому соцтаборі. Його режисер – український кінематографіст Сергій Буковський.

  Зйомки документального історичного серіалу "Прощавайте, товариші!" мають розпочатися у квітні. А проходитимуть вони в Україні, Росії, Грузії, Білорусі, Чехії, Польщі, Угорщині, Румунії й навіть у Німеччині.

  "Ми будемо відтворювати справжню ходу історії, але також розкажемо історії через долі людей, їх відчуття, як всі ці зміни стались у Росії, країнах Балтії, Україні та в усіх країнах Східної Європи", - розповів "Німецькій хвилі" Сергій Буковський, знаний український документаліст.

  Метою документальних фільмів, за словами Буковського, є "оповісти велику історію очима маленьких людей". Тобто, йтиметься не про роль можновладців, а про відчуття простих людей, яких називали "гвинтиками системи".

  Співпродюсер серіалу Вікторія Бондар розповідає, що в стрічках, кожна з яких триватиме близько 50 хвилин, йтиметься про історію змін у країнах колишнього соцтабору в період з 1975 по 1991 рік.

  Європейський глядач побачить авторське українське документальне кіно, адже тематика цього періоду в історії пострадянських країн добре знайома українському режисерові.

  А як зазначає директор Української кінофундації Андрій Халпахчі: "Сергій Буковський - видатний документаліст з тієї плеяди середнього покоління, яке ще встигло за радянські часи зробити своє кіно".

  Сергій Буковський народився 1960 року в Башкирській АРСР, вивчав режисуру в Київському державному інституті театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого.

  Понад 10 років Буковський працював на Українській студії документальних фільмів. Його документальний 9-серійний телефільм "Війна. Український рахунок" було відзначено Національною премією України імені Тараса Шевченка.

  Високого визнання досяг і його документальний фільм "Живі" про Голодомор в Україні.

  Вікторія Бондар зауважує: "Наскільки нам відомо, обирали режисера з понад 20-ти кінематографістів, серед яких розглядали і кандидатуру Кшиштофа Зануссі. Бажанням замовників було, щоб працював над такою темою режисер, який й сам пережив ці зміни в одній з країн, про які оповідатиметься".


  Источник: Українська правда
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.