Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  Дитячий фільм «Фося» отримав урядову премію Лесі Українки


  24 февраля 2010 | Кино / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Комітет з присудження урядової премії імені Лесі Українки, який очолює віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, визначив переможців за найкращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва у чотирьох номінаціях за 2009 рік, пише урядовий сайт.

  Зокрема у номінації «Літературні твори» більшість членів комітету віддали свої голоси за українського письменника Дмитра Чередниченка і його повість-казку «Хлопчик Горіхове Зерня і Лісовичка» (для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку).

  Анімаційний фільм «Пригоди Котигорошка та його друзів. Чарівний горох» режисерки Ярослави Руденко-Шведової переміг у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва».

  Також члени комітету окремо відзначили ігровий фільм для дітей «Фося» Волинської обласної творчої дитячої студії «Боривітер». Згадана стрічка була відзнята дітьми - членами дитячого кіногуртка міста Луцьк під керівництвом Марії Лукашевич.

  Художниця Катерина Штанко перемогла у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва».

  Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Садовського переміг у номінації «Театральні вистави». Комітет одноголосно підтримав його виставу «Лісова пісня» за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки.

  Кожен з переможців отримає по 10 тисяч гривень.

  Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва отримала статус урядової 14 січня 2004 року.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.